• درباره ما

تاریخچه ما

شرکت آوای تجارت جهانبین در سال ۱۳۹۰ توسط مدیران با تجربه با هدف تامین و توزیع کالاهای مجاز بازرگانی تاسیس گشته است. با این که فعالیت های این شرکت از ایران آغاز شده است، در مدت زمان کوتاهی فعالیت های خود را از چین تا اروپا گستراند. در عصر حاضر که بحث قیمت مناسب، خدمات پس از فروش، داشتن اطلاعات کافی در زمینه تجارت، مدیریت زمان و مهم تر از همه صداقت حرف اول را می زند، شرکت آوای تجارت جهانبین با تکیه بر موارد ذکر شده در چندسال اخیر توانسته است بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه دهد.  این شرکت موفق شده است تا نمایندگی انحصاری توزیع تجهیزات تیراندازی با کمان برترین تولید کنندگان این تجهیزات را در ایران و خاورمیانه اخذ کند تا بتواند این محصولات را با بهترین قیمت در کمترین زمان به صورت جزئی و کلی در اختیار شما قرار دهد.
مدیران شرکت از همان ابتدا تمامی تلاش خود را جهت خلق بیشترین مزیت و تامین رضایت مشتریان کرده اند که در این راه هم موفقیت های چشمگیری به دست آمده است.


فروشگاه  Archery Village

 فروشگاه اینترنتی Archery Village  یکی از بخش های شرکت آوای تجارت جهانبین می باشد که وظیفه توزیع تجهیزات تیراندازی با کمان در ایران به عهده دارد. از جمله مزیت های این فروشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ارائه کمترین قیمت
ارائه بیشترین تنوع برند و محصول
ارائه کالای اصل با گارانتی اصلی
ارائه بیشترین خدمات پس از فروش
امکان ارسال فوری به سراسر کشور
امکان تهیه کالاهای سفارشی مشتریان
امکان مشاهده تمامی کالا ها از طریق سایت
صرفه جویی در وقت و زمان برای خرید
ارائه مشاوره جهت انتخاب کالا برای مشتریان

اسکرول