• ضمانت کالا و شرایط بازگشت

ضمانت کالا و شرایط بازگشت

ضمانت کالا ها

کلیه کالاهای ارائه شده اصلی بوده و تولید کارخانه سازنده اصلی می باشد و از لحاظ فنی و ظاهری کاملاً بررسی شده و فاقد هرگونه ایرادی بوده است. شرکت این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که کلیه کالاها قبل از ارسال از لحاظ فنی و ظاهری توسط کارشناسان شرکت نیز مجدداً بررسی شده تا کالا سالم در اختیار مشتری قرار بگیرد.

در راستای رضایتمندی مشتریان شرکت این اطمینان و آگاهی را به مشتریان خود می دهد که کارشناسان شرکت آمادگی دارند، پاسخگوی سؤالات فنی و تخصصی شما باشند، تا هیچگونه مشکلی در انتخاب کالا و نیز استفاده از آن نداشته باشید.


۳ روز تضمین طلایی تعویض ویژه مشتریان

مشتریان برای تست فنی کالای خریداری شده تا ۳ روز پس از تحویل فرصت خواهند داشت و در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد فنی باشد، فروشگاه کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود و چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه تمام شده باشد، مشتریان دو انتخاب خواهند داشت:

دریافت کالای مشابه به انتخاب خود

استرداد وجه

لازم به توضیح است که در هر صورت این پروسه حداکثر ظرف سه روز کاری انجام خواهد شد و فروشگاه هزینه ارسال کالای تعویض شده را نیز برعهده خواهد گرفت.

تنها شروط لازم برای اینکار عبارتند از:

مشتری قبل از ۳روز با شرکت تماس گرفته و ظرف این مدت نسبت به ارسال کالا اقدام نماید. عدم تماس در مهلت ۳ روزه به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت ۳ روزه تست می باشد.

ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه قرار بگیرد و این ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر وارد شدن ضربه ، استفاده نادرست، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی یا سهل انگاری نباشد.

چنانچه ایراد فنی مورد تایید کارشناسان فروشگاه قرار نگیرد، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

تمام کالاهای فروشگاه دارای این شرایط می باشند.

ثبت نظر

اسکرول